WNISEF оголошує про ребрендинг і запускає нову програму інвестицій в розмірі до $5 млн

Western NIS Enterprise Fund оголосив про ребрендинг — тепер він називатиметься Ukraine-Moldova American Enterprise Fund (UMAEF). Окрім цього, фонд запустив нову програму прямих інвестицій, йдеться в пресрелізі.

  • За словами голови Ради директорів UMAEF Денніса Джонсона, нова назва краще відображає місію та діяльність Фонду в регіоні. А також «відданість підтримці малого та середнього бізнесу, сприянню підприємництву, економічному зростанню та сталому розвитку».
  • Крім цього, вирішили запустити нову програму прямих інвестицій для підтримки підприємств, що пережили війну, але потребують вливання капіталу в розмірі до $5 млн для відновлення, релокації та модернізації обладнання.
  • У січні 2023 року уряд США виділив UMAEF $135 млн. Це розширило соціально важливі програми та спонукало до перегляду організаційної ідентичності фонду.

Які програми пропонує UMAEF

  • Програма сприяння експорту розширилася до Програми прямих інвестицій та розвитку малого й середнього бізнесу. Вона надає допомогу українським і молдовським малим і середнім підприємствам у подоланні викликів, спричинених російською агресією.
  • Програма місцевого економічного розвитку пропонує рішення для підтримки зростання економічного потенціалу регіонів України та Молдови шляхом розширення можливостей громад.
  • Програма соціального інвестування допомагає соціальним підприємствам в Україні масштабуватися шляхом надання через банки-партнери кредитів під низький відсоток — від 4 до 8% річних.
  • Програма підтримки інновацій, освіти та підприємництва, раніше відома як Програма економічного лідерства, розширює свою діяльність та охоплення в Україні та Молдові.
  • Також фонд запускає нову Програму підтримки ветеранів та їхніх родин. У межах цієї програми UMAEF співпрацюватиме з партнерами в громадському секторі, бізнесі та державних органах, щоб надавати актуальні та корисні послуги.

«Фонд u.ventures, чий портфель нині нараховує 27 компаній з України та Молдови, продовжить інвестувати в технологічні стартапи на ранніх стадіях, демонструючи стійкість ІТ-сектора в регіоні та його здатність зростати попри війну», — йдеться в релізі.

UMAEF, в минулому – Western NIS Enterprise Fund, заснований Конгресом США через
Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) з метою підтримки приватного
сектору в регіоні нових незалежних держав. З моменту свого заснування UMAEF інвестував понад 190 мільйонів доларів США у 143 компанії з більше 27 000 працівників.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук