Duolingo прибрав із застосунку речення про ЛГБТК+ на вимогу «Роскомнадзору»

Платформа вивчення іноземних мов Duolingo прибрала контент зі свого застосунку, який російське цензурне відомство «Роскомнадзор» вважає «пропагандою ЛГБТ», про це пише «Радіо Свобода» з посиланням на російські ЗМІ.

  • На початку цього року «активісти» з громадської групи «Радетель» поскаржилися в «Роскомнадзор», бо на платформі Duolingo були речення, на кшталт «Clara met her wife Maria at lesbian bar» (“Клара познайомилася зі своєю дружиною Марією у лесбійському барі”).
  • Тоді відомство розпочало перевірку, після якої попередив Duolingo про заборону матеріалів, які «пропагують нетрадиційні сексуальні стосунки». Та пригрозило штрафами. У відповідь Duolingo видалили контент з ЛГБТК-тематикою, про що поінформували «Роскомнадзор» у листі.

Duolingo — це один із найпопулярніших застосунків для вивчення мов. Сервіс пропонує понад 100 безкоштовних курсів з вивчення понад 40 мов. На початку 2022 року компанія засудила напад росії на Україну. У росії та білорусі сервіс відключив монетизацію, щоб не сплачувати податків урядам.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук