X офіційно дозволила публікувати порноконтент

Платформа X додала пункти до своїх правил, офіційно дозволивши публікувати дорослий і відвертий контент на платформі. Користувачі тепер можуть «ділитися контентом для дорослих із зображенням оголеного тіла або сексуальної поведінки за умови його добровільного виробництва та поширення, якщо він належним чином позначений і не розміщений на видному місці».

  • Нові правила також стосуються відео, фото або анімаційного контенту, створеного штучним інтелектом, наприклад, мультфільмів, хентай або аніме.
  • За замовчуванням користувачі, які не досягли 18 років або не вказали дату свого народження, не можуть переглядати відверті матеріали.
  • Нові правила також забороняють контент, який «пропагує експлуатацію, відсутність згоди, об’єктивізацію, сексуалізацію або шкоду неповнолітнім, а також непристойну поведінку».
  • На думку компанії, відвертий контент дозволить людям брати участь у взаємодії та створенні контенту, який відображає їхні власні переконання, бажання та досвід, зокрема, пов’язаний із сексуальністю.

За даними TechCrunch, раніше платформа X прямо не забороняла порнографію, але нові правила можуть дозволити їй розвивати сервіси для такого контенту. Це схоже на створення конкурента OnlyFans для збільшення доходів.

Згідно з внутрішнім документом компанії, оприлюдненим Reuters у 2022 році, близько 13% дописів на платформі вже тоді містили матеріали для дорослих. Відтоді кількість такого контенту, вочевидь, зросла, особливо через поширення порноботів.

Хоча правила користування тепер офіційно дозволяють дорослий контент, боротьба з порушниками не буде легкою. У січні цього року платформу заполонили відверті зображення Тейлор Свіфт, створені штучним інтелектом, і зупинити їхнє поширення одразу не вдалося.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук