У роботі ChatGPT стався збій — що відомо

У вівторок, 4 червня, у ChatGPT від OpenAI стався збій. Помітили деякі користувачі, а також це відобразилось у сервісі Downdetector.

На платформі Х люди писали про те, що сторінка ChatGPT не завантажується, що не можуть отримати доступ до застосунку чату на Android тощо.

9to5google пише, що збій стався не в усіх. Журналістам видання вдалося зайти у ChatGPT через Google. Але вони виявили, що деякі запити генеруються повільно..

Наприклад, на запит «підсумок нещодавнього матчу в Англії» система відповідала понад 2 хвилини, а результати були дуже застарілі, хоча на інших ШІ-платформах ця інформація надавалася коректно.

На сторінці OpenAI повідомили, що стався серйозний збій, який тривав 2 години 45 хвилин. У режимі реального часу компанія публікувала свої кроки відновлення роботи ChatGPT. Уже майже о п’ятій ранку за тихоокеанським часом (це третя дня в Україні) OpenAI повідомили, що проблему вирішено. Хоча там досі стоїть повідомлення, що ChatGPT недоступний для деяких користувачів.

Станом на 16:30 чат працював звично, перевірили редактори. Про причини такого збою поки інформації немає, але AIN.UA спостерігає за розвитком подій і повідомить про оновлення. 

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук