Як працює грантова програма «Власна справа»: кейс ветеранського бізнесу «Тихе Місце»

Ветеранська частина грантової програми «Власна справа» працює в Україні вже другий рік. За цей час держава виділила майже 300 млн грн на запуск та розвиток ветеранського бізнесу (та ще 500 млн грн виділено на 2024 рік).

Фото надане грантовою програмою «Власна справа»

Це гранти розміром 250 тисяч, 500 тисяч та 1 млн грн, які можна витратити на створення кав’ярні, магазину чи іншого бізнесу, або ж масштабувати вже реалізований проєкт. Другий варіант обрав ветеран Дмитро Мартиненко, який розвиває мережу кав’ярень «Тихе Місце» і готовий безоплатно передавати франшизу на відкриття такого бізнесу іншим ветеранам. 

Фото надане грантовою програмою «Власна справа»

Дмитро приєднався до ЗСУ ще у 2014 році, де воював артилеристом на Луганщині. Зараз продовжує захищати країну і паралельно розвиває бізнес – мережу кав’ярень «Тихе місце». Це заклад з патріотичною атмосферою, прибуток якого спрямовують на діяльність «Київської спілки ветеранів АТО Подільського району», яку раніше очолював Дмитро. 

Перший заклад мережі підприємець відкрив на кошти однією з конкурсних програм, а от масштабувати бізнес зміг завдяки гранту «Власна справа». Дмитро отримав фінансування – 1 млн гривень – і відкрив другий заклад у Києві.

Фото надане грантовою програмою «Власна справа»
Фото надане грантовою програмою «Власна справа»

«Якщо ви впевнена, постійна і цілеспрямована людина, яка може займатися однією справою багато років, всупереч складнощам, то грантова підтримка — це найкраща інвестиція у вашу майбутню справу»,  говорить Дмитро.

На отримані кошти Дмитро придбав необхідне обладнання та сировину. На сьогодні в Києві вже відкрито три кав’ярні, і незабаром підприємець планує масштабувати бізнес по інших містах України. 

Фото надане грантовою програмою «Власна справа»
Фото надане грантовою програмою «Власна справа»

Наступний крок – запустити безкоштовну франшизу «Тихе місце» для інших ветеранів та їхніх сімей. Це можливість повернутися до цивільного життя, адаптуватися і розвивати власну справу. 

«Мене надихає результат, кожна краплинка успішного результату наших дій в цьому бізнесі надає неймовірне натхнення працювати далі. Від підбору персоналу до роботи під час війни, при відключенні світла, службі в ЗСУ та постійному волонтерському процесі», — розповідає Дмитро.

Нагадаємо, подати заяву на участь у грантовій програмі «Власна справа» можуть учасники бойових дій чи особи з інвалідністю, а також другий із подружжя. Зробити це можна на порталі Дія

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук