У monobank з’явиться окремий функціонал для бізнесів

У липні або серпні monobank планує реліз окремого продукту для підприємців. Це анонсував співзасновник проєкту Сергій Тігіпко на конференції Forbes «Гроші для перемоги», пише видання.

  • За словами Тігіпка, monobank концентрувався на обслуговуванні фізосіб і фізосіб-підприємців (ФОП) — 8,4 млн роздрібних клієнтів і близько 250 000 ФОП. Тож зараз хочуть «підняти планку» та рухатися в бік корпоративних клієнтів. 
  • Функціонал для компаній інтегрують у застосунок monobank, щоб директори могли «в кілька кліків» побачити залишок на рахунку, виписку, останні транзакції, надати доступ іншим співробітникам, підписати платіж, встановити ліміти. Про це сказав другий співзасновник проєкту Олег Гороховський.
  • Нині проєкт на етапі бета-тестування, у ньому бере участь низка компаній. Які саме — не назвали. Запуск планують протягом півтора-двох місяців.
  • Тігіпко сподівається, що новий проєкт забере ще частину клієнтів, яка буде переходитиме від інших гравців ринку.

Forbes поспілкувалися з власниками маленьких і середніх бізнесів, які розповіли свою думку про те, чого їм не вистачає в банках. 

Невеликі компанії хочуть мати один застосунок, який об’єднував би кілька рахунків юросіб або ФОПів. Проте підприємці побоюються за безпеку. «Підприємцю, який отримує гроші за товари та послуги на картку, важливо, щоб фінансові дані не були оприлюднені», — сказав CEO групи компаній «Парамедик» Микита Карпенко.

Для керівників середнього бізнесу немає потреби самим слідкувати за транзакціями тощо. «У нас проходить близько 2500 платежів щомісячно. Мені точно немає сенсу за всіма ними слідкувати», — сказав співвласник компанії «Конструктив» Володимир Горощук. Відкритим для середніх компаній залишається питання доступного кредитування.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук