Українська YouScan стала однією зі 100 найкращих роботодавців світу 2024 року за версією американського Newsweek

Українська компанія YouScan потрапила до переліку ста найкращих роботодавців світу 2024 року за версією американського видання Newsweek. Це єдина українська компанія в списку, вона посіла 10 місце рейтингу.

Скриншот сайту Newsweek

Ось, що пише Newsweek про українську YouScan:

  • YouScan закрила свою роботу на російському ринку за кілька днів після початку війни, попри те що він становив 50 % їхнього бізнесу.
  • Їхня команда на 100 відсотків погодилася з цим рішенням, і компанія змогла подолати проблему завдяки сильній, орієнтованій на людей культурі, заснованій на довірі.
  • Багато співробітників переїхали через війну, але зв’язок зберігають через відкриті канали Slack, регулярні командні синхронізації, щомісячні інформаційні опитування та випадкові дзвінки на каву.
  • YouScan пропонує чотириденний робочий тиждень влітку, який, як вони виявили, покращує баланс між роботою та особистим життям без шкоди для продуктивності.

Рейтинг Top 100 Global Most Loved Workplaces® Newsweek складає другий рік поспіль у співпраці з Best Practice Institute (BPI), організацією, що займається розвитком лідерства й дослідженням бенчмарків.

YouScan — платформа моніторингу соціальних медіа на основі ШІ. Вона допомагає маркетологам, дослідникам, експертам із комунікацій і PR зрозуміти своїх клієнтів. Компанія була створена в Києві у 2009 році й нині працює з клієнтами в усьому світі.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук