KNDS, виробник гармат Caesar, створить філію в Україні

Французько-німецька компанія з виробництва озброєнь KNDS, яка, зокрема, виробляє артустановки Caesar, створить дочірню компанію в Україні. Про це повідомляє французьке медіа BFM TV.

Ця філія буде виробляти боєприпаси та запасні частини для обслуговування німецьких і французьких систем, представлених в Україні, а згодом і виробляти цілі системи, про що наприкінці березня домовилися міністри оборони Франції та Німеччини Себастьян Лекорню та Борис Пісторіус.

Сьогодні ж представники KNDS France та української компанії «Укроборонпром» підписали два протоколи про наміри: один про створення центру технічного обслуговування гармат Caesar, а інший про 3D-друк запчастин.

Також було формалізовано контракт про передачу Україні ліцензійного виробництва снарядів калібру 155 мм.

Холдинг KNDS, утворений 2015 року французькою Nexter і німецькою Krauss-Maffei Wegmann. Він виробляє артсистеми та бойові танки, а також самохідні артилерійські установки Caesar, які використовують Збройні Сили України.

Раніше німецький Rheinmetall повідомив про плани побудувати в Україні завод для систем протиповітряною обороною (ППО).

Ще один оборонний завод в Україні хоче побудувати канадський виробник бронеавтомобілів Roshel.

Під Києвом уже розпочала будівництво заводу турецька оборонна компанія Baykar. На ньому вироблятимуть безпілотники моделі TB2 або TB3.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук