10 років Reply.io: презентація оновленої платформи

Reply.io, провідна В2В-платформа для автоматизації продажів, оголошує про велике оновлення продукту, яке надасть можливість бізнесам та агенціям на одній платформі використовувати потужні інструменти вихідних продажів. Також застосовувати набір інструментів для забезпечення високого рівня доставлення (deliverability) email-розсилок, залучати AI-агентів для інтелектуальної автоматизації процесу комунікації з потенційними клієнтами та встановлювати AI-чат для конвертації вхідного трафіку з вебсайту у кваліфіковані ліди.

Зображення: Reply.io

Cold Outreach Platform: масштабування персоналізованих комунікації

Reply.io дає змогу бізнесам знаходити більше потенційних клієнтів і створювати велику кількість персоналізованих зв’язків у короткий час. Платформа пропонує функцію Evergreen sequence (автоматичне поповнення бази отримувачів, що найкраще підходять під портрет ідеального клієнта), спрощений процес створення ланцюжків комунікацій, персоналізацію імейлів, керовану ШІ, та покращену інтеграцію з LinkedIn.

Додатково, Reply.io впроваджує нові тарифи, що надають можливість додавати безкоштовно необмежену кількість поштових скриньок для підтримки росту бізнесу без обмежень.

Email Deliverability Suite: контроль доставлення листів 

Платформа інтегрувала інструменти для забезпечення високого рівня доставлення листів (email deliverability suite) серед яких: перевірка стану електронної пошти (email health check), налаштовування доменів відстеження (custom tracking domains), розігрів поштових скриньок через Mailtoaster.ai та інтеграція з Google Postmaster.

Jason, AI SDR agent: від пошуку потенційних клієнтів до відповідей на отримані імейли

Jason, AI SDR agent, AI складова платформи, здатна взяти на себе велику частину процесу продажів, починаючи від пошуку потенційних клієнтів та надсилання персоналізованих повідомлень та закінчуючи створенням відповідей на отримані листи. Крім того, клієнтам не потрібно витрачати час на узгодження належного часу для зустрічей, Jason все робить самостійно. 

AI Chat із відеоаватарами: конвертація відвідучав сайту у ліди

AI Chat від Reply.io — це перший чат-бот, натренований для продажів, із відео-аватарами, який конвертує відвідувачів вебсайту в ліди для сейлз команди прямо в чаті. Він відповідає на запитання користувачів, реагує на заперечення, веде відвідувачів через воронку продажів і миттєво бронює зустрічі.

AI Chat навчається з будь-якої бази знань, бронює зустрічі в чаті й інтегрується із основним продуктом Reply для автоматизації подальшої комунікації.

Agency Growth Hub: особлива увага для агенцій

Agency Growth Hub — кастомізоване рішення під потреби агенцій з В2В продажів і лідогенерації, яке спрощує процес продажу та управління клієнтами. Нові функції включають оновлене API для створення індивідуальних інтеграцій і white-label рішень, агентський дешборд для звітування результатів клієнтам, нові інтеграції з email infrastructure провайдерами і окремий маркетплейс експертів із продажів

Всі нові функції вже доступні для всіх користувачів Reply.io в 14-денній пробній версії. Ви можете дізнатися більше про оновлення на вебсайті.

Не пропустіть майбутній вебінар The New Reply: Unleash the Future of Sales with AI, який відбудеться 12 червня о 18:00. Мова вебінару — англійська. 

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук