Civilization VII, Quidditch Champions та Dune: Awakening. Що анонсували на Summer Game Fest 2024

Презентація головного ігрового заходу літа Summer Game Fest 2024 пройшла вночі 8 червня. На ній показали понад 30 трейлерів ігор різних видів з усієї індустрії. AIN.UA зібрали найцікавіші, на які варто звернути увагу.

А повну презентацію можна переглянути за цим посиланням.

LEGO Horizon Adventures

Це давно анонсована гра нідерландської студії Guerrilla Games і компанії Studio Gobo з Великої Британії. Здається, Lego-пригода буде більш сімейною, ніж основна серія Guerrilla Games. Очікується, що гра вийде взимку 2024 року та буде доступною на PlayStation5, ПК і Nintendo Switch.

Harry Potter: Quidditch Champions

Фанати Гаррі Поттера можуть спробувати нову гру з цього всесвіту вже 3 вересня 2024 року. Це робота американської студії Unbroken Studios. Вона буде доступною на ПК в Epic Games Store, а також у Steam, Nintendo Switch, PlayStation та Xbox 3.

Star Wars Outlaws

Це майбутня пригодницька гра у всесвіті «Зоряних воєн», розроблена Massive Entertainment і видана Ubisoft за ліцензією Lucasfilm Games. Поки відомо, що вона вийде вже 30 серпня на всіх платформах, але більше деталей можна буде дізнатися на презентації Ubisoft Forward 10 червня.

Sid Meier’s Civilization VII

Розробники оголосили, що довгоочікувана частина культової стратегії вийде на ПК та консолях у 2025 році. В анонсованому трейлері не показали ніякого ігрового процесу, однак уже в серпні цьогоріч американський розробник Firaxis проведе таку демонстрацію, а отже, гравцям не доведеться довго чекати на подробиці.

Black Myth: Wukong

Це майбутня рольова гра від китайського розробника Game Science, заснована на класичному романі «Подорож на Захід». 20 серпня цьогоріч має відбутися реліз на ПК та PS5, версія Xbox Series X/S поки в розробці.

Batman: Arkham Shadow

Це буде ексклюзивна VR-гра від Meta Quest 3. Очікується, що вона вийде восени 2024 року і буде доступною лише в Quest 3.

Cairn

Це гра від французького розробника The Game Bakers про скелелазіння та виживання. Реліз запланували на 2025 рік, має вийти на консолі та ПК.

Dune: Awakening

Під час презентації показати насправді кінематоргафічний трейлер гри, заснованої на культовому романі Френка Герберта. Розробник — норвезька компанія Funcom. Детальніше про гру мають розповісти 20 червня, гра буде доступна на ПК через Steam, PS5 та Xbox Series X | S.

Alan Wake 2 Night Springs DLC

Пригодницька гра від фінського розробника Remedy Entertainment. Креативний директор компанії Сем Лейк оголосив, що доповнення гри Night Springs вийде менш ніж за день після презентації, тож гра вже доступна на ПК та консолях.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук