Міноборони просить залишити відгуки про електронну чергу в ТЦК

Щоб покращити сервіс електронної черги в ТЦК та СП, в Міністерстві оборони просять користувачів залишати свої відгуки. Це написала на своїй фейсбук-сторінці заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко.

«Ми уважно розглянемо ваші скарги та коментарі для підвищення якості нашого сервісу. Будемо вдячні всім користувачам за чесні відгуки, які допоможуть нам якісно впровадити електронну чергу по всій країні», — написала Черногоренко.

Залишити відгук можуть лише ті, хто реєструвався в черзі онлайн.

18 травня разом із застосунком «Резерв+» Міністерство оборони запустило новий сервіс електронної черги до ТЦК та СП. Саме тоді набули чинності оновлені положення закону про мобілізацію та військовий облік. Від цього дня всі військовозобов’язані з 18 до 60 років повинні протягом 60 днів (тобто до середини липня) оновити свої облікові дані.

Зробити це можна в Територіальних центрах комплектування або Центрах надання адміністративних послуг, які діють по всій країні. Або ж дистанційно в мобільному застосунку «Резерв+» від Міноборони, який запустили також 18 травня. Завантажити його можна в маркетплейсах App Store та Google Play.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук