Підприємства оборонно-промислового комплексу та енергетики зможуть бронювати всіх працівників

Кабінет Міністрів України оновив правила бронювання працівників для підприємств оборонно-промислового комплексу (ОПК) та енергетики. Зміни дозволяють бронювати до 100% працівників цих галузей, а також збільшують термін бронювання та розширюють перелік категорій працівників, які можуть бути заброньовані.

Ключові зміни:

  • Бронювання 100% працівників: Підприємства ОПК, які мають контракти з ЗСУ та іншими військовими формуваннями, а також підприємства енергетики, вугільно-промислового, нафтогазового комплексів, ті, що ремонтують об’єкти енергетики, а також, які будують фортифікації, зможуть бронювати 100% своїх працівників.
  • Поліція та ДСНС: Для цих інстанцій у разі обґрунтованої потреби міністра внутрішніх справ кількість заброньованих працівників може перевищувати 50%. Тобто забронювати можна буде до 100% працівників за наявності обґрунтування та окремого погодження міністра оборони.
  • Збільшення терміну бронювання: Для критичних підприємств термін бронювання працівників збільшили з 6 місяців до 1 року.
  • Військовозобов’язаних із дефіцитними військово-обліковими спеціальностями можна бронювати незалежно від віку, звання та військово-облікового статусу.
  • Електронне бронювання: Впроваджено систему електронного бронювання через портал «Дія».
  • Автоматизація процесу: Перевірка даних і переведення військовозобов’язаних на спеціальний облік відбуватимуться автоматично.
  • Працівники можуть отримати паперове або електронне підтвердження бронювання. Обидві форми подачі документів матимуть однакову вагу.

Важливо зазначити, що критерії бронювання та етапи процедури наразі не змінюються. Міністерства та ОВА визначають критично важливі підприємства, а Мінекономіки перевіряє законність підстав для бронювання та видає відповідні накази.

Раніше Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості розширило перелік критеріїв, яким мають відповідати важливі для економіки підприємства, щоб бронювати військовозобов’язаних працівників.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук