До застосунку «Повітряна тривога» додали техніки психологічної самодопомоги

До застосунку «Повітряна тривога» інтегрували набір вправ і порад, які мають допомогти стабілізувати емоційний стан під час тривог, вибухів чи інших стресів. Про це написав Ajax Systems.

Як це працюватиме

Тепер, коли застосунок оголосить про відбій повітряної тривоги, разом з push-повідомленням приходитиме питання «Ти як?». Якщо на нього натиснути, відкриється підрозділ «Аптечка психологічної самодопомоги» з порадами для дорослих, дітей і ветеранів. Там будуть вправи, поради, ігри та контакти спеціалістів.

Техніки психологічної самодопомоги — це робота Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», що ініційована першою леді України Оленою Зеленською.

Як знайти ці техніки самодопомоги

Нововведення запрацюють поступово iOS та Android разом з останнім оновленням застосунку. Якщо їх немає, радять самостійно оновити застосунок або переустановити його.

Далі зайти в розділ «Корисне» внизу екрана, обрати одну з тем і натиснути «Детальніше» для отримання методички.

Окрім порад про ментальне здоров’я, у розділ «Корисне» додали посилання на ігровий симулятор LifesaverSIM, що дає змогу навчитися домедичної допомоги й тактичної медицини.

Що відомо

Застосунок «Повітряна тривога» розробили компанії Ajax Systems і Stfalcon за підтримки Міністерства цифрової трансформації України. Його вже завантажили понад 26 млн разів, а 6 млн користувачів активно ним користуються.

Наразі можна отримати попередження про ракетні удари, артилерійські обстріли, вуличні бої, радіаційну чи хімічну загрози, стихійні лиха та важливі сповіщення від ОВА та Цивільного захисту України.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук