«Будь собою»: Міноборони запустили сайт для пошуку вакансій у війську

Міністерство оборони запустили сайт для пошуку вакансій у війську, він називається «Будь собою». Про це відомство повідомило у своєму каналі в Telegram.

На сайті можна обрати конкретне військо, спеціальність, звання чи умови (втім, умову там дозволили вибрати тільки одну — переведення). За тегом #кібервійська поки немає жодної вакансії, за тегом #ІТ знайшло 80 пропозицій, за тегом #РЕБ/РЕР — 38.

Скриншот AIN.UA

Окрім вакансій, там є корисна інформація для військовозобов’язаних і всіх зацікавлених. Міноборони розробили блок із поширеними запитаннями про мобілізацію, повістки, «Резерв+», «Оберіг» тощо.

Скриншот AIN.UA

Також там є інформація про рекрутингові центри та їхні контакти. Центр рекрутингу української армії — пілотний проєкт Міністерства оборони України. Рекрутери надають інформацію про вакансій, а також супроводжують кандидата на шляху до призначення на посаду у військовому підрозділі.

На сторінці пояснюють, як відбувається робота із рекрутерами, і нагадують, що вони не прив’язані до ТЦК та СП і не можуть видавати повістки.

Скриншот AIN.UA
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук