В Україні запрацював перший цех із ремонту та виробництва бронетехніки за участю Rheinmetall

«Укроборонпром» і Rheinmetall, німецький оборонний гігант, відкрили перший спільний виробничий майданчик — цех із ремонту та виробництва бронетехніки. Це є першим втіленим проєктом у рамках стратегічного партнерства між двома компаніями, написав міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін.

  • Цех дозволить значно пришвидшити ремонт іноземної бронетехніки, що використовується Збройними Силами України, та повертати її на фронт.
  • У перспективі на потужностях нового цеху також планується виробництво нових зразків броньованої техніки.
  • Спільне виробництво також робить значний внесок в українську економіку. На підприємстві працюватимуть українські фахівці, податки з заробітної плати сплачуватимуться в Україні, а країна отримає доступ до нових технологій.

Німецький Rheinmetall також планує побудувати ще одне спільне підприємство в Україні, яке займатиметься протиповітряною обороною (ППО).

Ще один оборонний завод в Україні хоче побудувати канадський виробник бронеавтомобілів Roshel.

Свою дочірню компанію в Україні створить французько-німецька компанія з виробництва озброєнь KNDS, яка, зокрема, виробляє артустановки Caesar.

Турецька оборонна компанія Baykar уже розпочала будівництво заводу під Києвом. На ньому вироблятимуть безпілотники моделі TB2 або TB3.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук