В Україні запрацювали Сили безпілотних систем — уже почали рекрутинг

Сьогодні в Києві відбулася презентація нового роду військ — Сил безпілотних систем. Це робить Україну першою країною, яка створила такі сили, пише Міноборони. 

Сьогодні СБС створили сій Telegram-канал, де повідомили про запуск і набір на службу. Детальніше про це можна почитати на їхньому сайті. Символом нового роду військ стала ластівка, створена нейромережею. У Міноборони кажуть, що вона символізує перемогу. 

«Сьогодні ми свідки історії! Армійської історії всього світу! Сьогодні ми виходимо у світ! У повітрі, на землі, на воді та під нею ми зробимо життя ворога нестерпним і суттєво коротшим, ніж він очікував!» — йдеться в першому пості СБС в Telegram.

  • Нагадаємо, командувачем новостворених сил згідно з наказом міністра оборони України від 10 червня 2024 року призначили полковника Вадима Сухаревського.
  • У лютому цього року Президент України Володимир Зеленський підписав указ про створення Сил безпілотних систем як окремого роду військ.
  • Колишній головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний перед звільненням написав статтю про зміни до підходів ведення війни. Він зокрема зазначав, що безпілотні системи поряд з іншими новітніми видами озброєнь є чи не єдиним інструментом виходу з воєнних дій позиційної форми.
  • На третьому році повномасштабної війни Україна нарощує кампанію ударів вглиб рф. Як пишуть журналісти, Україна робить свої далекобійні безпілотники, щоб вдаряти по нафтопереробних заводах, аеродромах та об’єктах логістики. 
  • Загалом у 2024 році Україна планує виробляти тисячі далекобійних дронів, які здатні досягти Москви та Санкт-Петербурга. Крім того, зараз працює близько 10 компаній, які розробляють дрони далекої дії.
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук