«Датагруп», «Воля» та lifecell після об’єднання отримають $435 млн для підтримки розвитку від ЄБРР та IFC

Генеральний директор «Датагруп-Volia» Михайло Шелемба повідомив, що під час Міжнародної конференції з питань відновлення України в Берліні домовились про фінансування проєктів об’єднаної компанії «Датагруп», «Воля» та lifecell на суму до $435 млн. Інвестиції нададуть Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Міжнародна фінансова корпорація (IFC).

Кошти будуть виділені після завершення угоди про купівлю та об’єднання компаній. Їх спрямують на підтримку конвергенції фіксованого мобільного зв’язку (FMC), збільшенню інвестицій в об’єднану мережу компаній, а також закупівлю ліцензій та обладнання, що необхідні для розширення фіксованої та мобільної інфраструктури.

«Я дякую EBRD та IFC за підтримку України та українського бізнесу у цей складний воєнний період. І вчергове дякую за віру в українців та потенціал нашого розвитку NJJ Holding (NJJ) та особисто Ксав’є Ніелю», — написав Шелемба.

Наразі «Датагруп-Volia» очікує рішення Антимонопольного комітету, щоб об’єднатися з lifecell, а також думає над розбудовою мережі і цікавиться ринком фіксованого інтернету.

Угода з купівлі «Датагруп-Volia» і lifecell принесе $1,5 млрд інвестицій в країну.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук