США посилюють санкції щодо продажу росії чипів

Уряд США планує оголосити про розширення санкцій щодо продажу росії напівпровідників та інших товарів, повідомляє Bloomberg. Метою цих обмежень є перешкоджання продажам через треті сторони, зокрема з Китаю, з метою протидіяти спробам рф обійти західні санкції та задушити її військові дії в Україні.

  • Зміни розширюють галузь дії вже наявного експортного контролю та обмежень на товари американських брендів, навіть якщо вони вироблені за кордоном.
  • Це робиться у відповідь на те, що росії все ще вдається отримувати чипи від сторонніх країн для використання в ракетах та інших критично важливих для бойових дій компонентах.
  • США також розширять категорії товарів з обмеженнями, опублікувавши ширші коди продукції, а також визначать за адресами гонконгські організації, які, як стверджують Штати, постачають товари до москви.
  • Ці заходи будуть спрямовані на організації та мережі, які допомагають рф закуповувати товари для використання у війні, посилять правила для «фінансових посередників» та обмежать ключові сектори економіки.

Цей крок робиться напередодні саміту лідерів G7 в Італії, де одним із головних питань порядку денного буде пошук нових способів збільшення допомоги Україні та подальшого обмеження росії.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук