«Я і Фелікс» вийшов на Netflix — поки лише в Україні

Кінострічка режисерки Ірини Цілик «Я і Фелікс» вийшла на Netflix. Поки фільм доступний для перегляду лише в Україні, але пізніше цього літа він з’явиться на інших платформах і буде доступний для іноземців, пише режисерка на своїй сторінці у Facebook. 

«Ну нарешті мене совість менше мучитиме, що наш фільм не встигли подивитися всі охочі, особливо в тих маленьких містечках і селах України, де немає кінотеатрів. «Я і Фелікс» сьогодні виходить в онлайн-прокат. Передусім, на Netflix. Так, це лише для України. Є ще й інші стримінгові сервіси, про які напишу окремо», — написала режисерка.

Подивитися цей фільм на Netflix можна за цим посиланням. Він описує Україну 90-х років. «Упродовж насиченого подіями дитинства й бурхливої юності хлопець спілкується з ветераном війни з ПТСР, і це зрештою формує його майбутнє», — йдеться в описі.

У стрічці Фелікса зіграв український письменник і поет Юрій Іздрик. Тимофія грають три актори відповідно до віку головного героя. Роль дитини дісталася синові Артема Чеха й Ірини Цілик —  Андрію Череднику. Владислав Балюк і Володимир Гладкий зіграли головного героя старших років.

Прем’єра в кінотеатрах відбулася 11 квітня. Фільм — це екранізація роману письменника та військового Артема Чеха «Хто ти такий?».

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук