Як TeamViewer сприяє трансформації екстреної медицини у Полтаві?

1

Автор: Вікторія Дубницька, Marketing Specialist, SOFTICO

Зображення надано Softico

Наш клієнт — «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Полтавської обласної ради», комунальне підприємство, завданням якого є надання екстреної медичної допомоги громадянам у невідкладних станах та координація дій медичних бригад у всій Полтавській області. Вони відповідають за надання своєчасної якісної медичної допомоги в критичних ситуаціях та медичну підтримку під час катастроф і надзвичайних подій. Організація також використовує TeamViewer для забезпечення віддаленої підтримки та поліпшення своєї роботи при наданні екстреної медичної допомоги.

У сучасному світі, де кожна секунда може вирішити долю життя, технології стали ключовими у  швидкому реагуванні та наданні екстреної медичної допомоги. У Полтаві та області, де медичне  обслуговування є на високому рівні, медичні служби іноді можуть зіштовхуватись з труднощами у  використанні різного обладнання, необхідного для екстрених ситуацій. Медичні бригади повинні мати можливість надавати допомогу навіть у складних умовах, наприклад, при відсутності зв’язку чи  доступу до медичної інформації у режимі реального часу. 

Ситуації бувають різні, але коли настає загроза життю та здоров’ю людини, необхідно розглядати  контекст невідкладної медичної допомоги. Негайна медична допомога на місці може врятувати життя, стабілізувати стан постраждалих та зменшити ризики серйозних ускладнень. Важливо, щоб між фахівцями центру екстреної медичної допомоги був надійний та швидкий зв’язок.  

Поряд з цим, працівники «Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» прагнули мати можливість віддаленого доступу, управління та обслуговування комп’ютерів своїх підрозділів, розташованих по всій області, а також всіх інших кінцевих пристроїв працівників. Ці підрозділи відповідають за надання екстреної медичної допомоги людям у невідкладних ситуаціях, як  на місці події, так і під час транспортування постраждалих до медичних установ. 

Наявність надійного та ефективного рішення для забезпечення безперебійного зв’язку, віддаленого  доступу та технічної підтримки стала вимогою, яка мала вирішити ці питання і забезпечити найвищий рівень технічної підтримки екстреної медичної допомоги у Полтавській області.

Рішення 

Для вирішення цього важливого питання було обрано TeamViewer – інноваційну платформу, яка надає віддалений доступ та можливість віддаленого управління всіма гаджетами у  реальному часі. З моменту запуску програмно-апаратного комплексу ЕМД та комплектації бригад  медичних працівників планшетними ПК, стало критично важливим забезпечити віддалений доступ для технічної підтримки та своєчасне оновлення програмного забезпечення. 

TeamViewer став невід’ємною складовою інфраструктури «Полтавського обласного центру екстреної  медичної допомоги та медицини катастроф», дозволяючи вирішувати ключові завдання:

1. Віддалений доступ до планшетних ПК: TeamViewer дозволяє ІТ-фахівцям отримувати віддалений доступ до пристроїв, що використовуються медиками у надзвичайних ситуаціях. Це  означає, що технічна підтримка може оперативно реагувати на будь-які технічні або програмні нюанси, які можуть виникнути. 

2. Оновлення ПЗ: З врахуванням складності і важливості програмного забезпечення пристроїв, TeamViewer надає можливість оновлювати ПЗ на віддаленій основі. Це заощаджує час і забезпечує безперервну роботу обладнання. 

3. Швидкий та ефективний зв’язок: TeamViewer дозволив забезпечити швидкий та надійний зв’язок між медичними фахівцями, що знаходяться на виклику, і центральною службою  оперативного диспетчерського управління. Це дозволило координувати дії на місці події та, за  необхідності, отримувати необхідну консультацію або допомогу у реальному часі. 

«Завдяки TeamViewer наша централізована ІТ-підтримка стала оперативнішою, безперервною та  безпечною. Ми отримали можливість передачі термінових документів всім працівникам, які задіяні  безпосередньо у наданні екстреної медичної допомоги громадянам у Полтавській області. Ця інноваційна платформа стала невід’ємною частиною нашої робочої інфраструктури та дозволила покращити ефективність, безпеку та точність наших цілодобових функцій, для підвищення якості медичної допомоги в нашому регіоні» — зазначила Вікторія, керівник відділу автоматизованих систем  управління комунального підприємства «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги  та медицини катастроф Полтавської обласної ради». 

Результат 

Впровадження TeamViewer покращило роботу медичних служб у Полтавській області та викликало  низку значних змін.  

Покращений час реакції: до впровадження TeamViewer, значний час реакції при екстрених викликах  у випадку необхідності технічної підтримки, міг бути значною перешкодою. Завдяки можливості отримання віддаленого доступу до планшетних ПК, медичні фахівці тепер можуть оперативно отримувати необхідну підтримку та координацію дії, незважаючи на їх віддаленість від центральної диспетчерської служби. Це дозволяє реагувати на екстрені ситуації швидше і надавати допомогу у  найкоротший строк. 

Збільшена безпека та точність: TeamViewer допомагає забезпечити високу точність та безпеку  технічної підтримки медичних фахівців. Вони мають можливість отримувати доступ до медичних  записів у режимі реального часу, що дозволяє їм аналізувати дані та приймати рішення на основі  актуальної інформації. Це важливо в умовах екстрених ситуацій, коли кожна деталь може мати  вирішальне значення. 

«Загалом, впровадження TeamViewer призвело до покращення швидкості, якості та ефективності  підтримки медичних працівників. Ця інноваційна платформа стала невід’ємною частиною нашої  інфраструктури і сприяла підвищенню стандартів надання технічної підтримки працівникам  екстреної медичної допомоги» — відмітила Вікторія, керівник відділу автоматизованих систем  управління комунального підприємства «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги  та медицини катастроф Полтавської обласної ради».

Залишити коментар

Коментарі | 1

Пошук