Superhumans відкриє в Одесі свій другий центр — фінансування склало €4 млн

Українська медична клініка Superhumans відкриває в Україні свій другий центр. Його створять в Одесі на базі Одеського медичного університету. Фінансування склало €4 млн, йдеться на сайті клініки.

  • На 4000 метрах квадратних розташується лабораторія протезування, відділення фізичної реабілітації, центр психологічної підтримки та реінтеграції ветеранів.
  • Проєкт фінансово підтримає уряд Франції в співпраці з держагентством із розробки проєктів технічного співробітництва Expertise France.
  • Відкриття ще одного центру має збільшити кількість фахівців, що працюють з мінно-вибуховими травмами — робота на базі Одеського медвишу спростить підготовку молодих спеціалістів.

«Лише в Superhumans Center в черзі сьогодні більше тисячі пацієнтів, які дістали травму внаслідок війни. Це означає, що нам треба збільшувати свої потужності та навчати якомога більше фахівців працювати в мультидисциплінарних командах і надавати якісні послуги з протезування та реабілітації», — сказала СЕО Superhumans Center Ольга Руднєва. 

  • Відділення реабілітації та лабораторія протезування запрацюють в Одесі на початку 2025 року, з вересня починається підготовка та тренінги мультидисциплінарної команди.

Що відомо

Superhumans — це медична клініка, яку співвласник морського порту TIS та засновник SD Capital Андрій Ставніцер запустив у серпні 2022 року на Львівщині. Вона спеціалізується на протезуванні — біонічних протезах, які дозволяють маніпуляції з рукою завдяки м’язовій активності, а також на реконструкції та лікування ПТСР для постраждалих від війни. Окрім протезування кінцівок, клініка займається пересадкою шкіри, створенням екзоскелетів і реабілітацією. Центр розрахований на 2800 пацієнтів щороку.

Вона працює на базі Львівського обласного госпіталю ветеранів війн і репресованих ім. Ю. Липи, в орендованому корпусі. Клініка надає безкоштовні послуги постраждалим від війни військовим та цивільним. У наглядовій раді клініки — Олена Зеленська та міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук