Slack попередив росіян про призупинення їхніх облікових записів

Корпоративний месенджер Slack почав попереджати користувачів із росії про призупинення дії їхніх облікових записів протягом 30 днів. Про це повідомляють російські ЗМІ, зокрема The Insider, з посиланням на розсилку Slack, яку почали отримувати російські користувачі.

  • У повідомленнях зазначено, що рішення пов’язане з новими санкціями, які обмежують надання програмного забезпечення російським компаніям.
  • Slack розсилає ці листи власникам тих облікових записів, які «базуються у рф, переважно використовуються користувачами з рф або іншим чином пов’язані з поширенням у рф».
  • Листи отримують також і ті російські компанії, які придбали ліцензію на використання Slack за кордоном.

США оголосили про новий пакет антиросійських санкцій 12 червня. Серед нових обмежень є заборона надавати ІТ-послуги жителям і бізнесам у рф. Зокрема, постачати до росії ІТ-консалтингові послуги та послуги з проєктування, хмарні сервіси для управління підприємствами, а також проєктне та виробниче програмне забезпечення.

Slack ще в перші місяці після початку повномасштабного вторгнення почав відключати від свого сервісу деяких великих російських клієнтів. Тоді обмеження торкнулися тих компаній, які потрапили в санкційні списки.

З 2023 року Slack видалив російську мову зі свого інтерфейсу. Так, російською більше не перекладатимуть системні повідомлення, однак користувачі можуть продовжувати надсилати та отримувати повідомлення кирилицею.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук