У «Резерв+» з’явився військово-обліковий документ з QR-кодом

Міністерство оборони України 18 червня 2024 року повідомило про оновлення мобільного застосунку «Резерв+» для військовозобов’язаних, призовників та резервістів. Відтепер він має електронний військово-обліковий документ, який має таку ж юридичну силу, як і паперовий аналог.

Електронний військовий квиток містить QR-код, який дозволяє уповноваженим органам перевірити його чинність.

Застосунок також отримав нову функцію «Виправити дані онлайн», яка доступна у двох випадках:

  • Для військовослужбовців, чий актуальний статус не відображається у реєстрі «Оберіг».
  • Для військовозобов’язаних, які отримали сповіщення «Дані не знайдено» у «Резерв+».

Військовозобов’язані та військовослужбовці можуть заповнити заявку на виправлення даних онлайн, яка буде надіслана до реєстру «Оберіг». Оновлення інформації відбувається дистанційно.

Застосунок поступово розгортається в App Store та Google Play Market і впродовж декількох днів буде доступним для всіх.

18 травня набув чинності закон про мобілізацію та військовий облік. Тож тепер усі військовозобов’язані з 18 до 60 років повинні протягом 60 днів (тобто до середини липня) оновити свої облікові дані.

Вони мають повідомити номер телефону та фактичну адресу проживання та інші військово-облікові дані, це можна зробити трьома способами: через ТЦК, ЦНАП або мобільний застосунок «Резерв+».

Міноборони також запустило новий сервіс електронної черги до ТЦК та СП.

Станом на 17 червня, через мобільний застосунок «Резерв+» свої дані оновили вже 1,5 млн громадян. Через ЦНАП — понад 233 тисяч оновлень, а через ТЦК та СП — 208 тисяч.

Серед користувачів застосунку — 210 тисяч військовозобов’язаних жінок. Найактивніше оновлюють дані за кордоном у Польщі, Німеччині, Чехії, Канаді та США.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук