Три українських стартапи отримали до €20 000 фінансування на Glovo Startup Lab

Три українських стартапів отримали фінансування до €20 000 та можливість стажування в межах щорічного конкурсу стартапів Glovo Startup Lab.

Конкурс стартапів Glovo Startup Lab відбувся в межах технологічної конференції PowerUp, організованою компанією Glovo та Українським Фондом Стартапів (УФС). Усього в пітчингу взяли участь дев’ять українських стартапів.

Крім фінансування переможці також отримали можливість стажування в Барселоні або онлайн-наставництво від команди Glovo. Ось нагороди в залежності від місця:

  • Перше місце: €20 000 та офлайн-стажування в Барселоні.
  • Друге місце: €10 000 та офлайн-стажування в Барселоні.
  • Третє місце: €5 000 та онлайн-наставництво від команди Glovo.

Дев’ять стартапів, які взяли участь у пітчингу на цьогорічному Glovo Startup Lab: UTU, Banani, Birb, GetOrder, Getpin, Howcow, Releaf Paper, ToGether, Uspacy.

Ось трійка стартапі-переможців:

  1. Перше місце. Getpin — інструмент онлайн-маркетингу, який допомагає компаніям із фізичними точками продажу залучати клієнтів, які шукають товари чи послуги поблизу.
  2. Друге місце. Uspacy — CRM-система для малого та середнього бізнесу. 
  3. Третє місце. Howcow — ШІ-система визначає найкращий час для запліднення корів і виявляє проблеми зі здоров’ям.

Фокусною темою технологічної конференції PowerUp стало економічне відновлення України та залучення іноземних інвестицій в українські технологічні компанії та стартапи.

Ініціатором створення конференції PowerUp виступив співзасновник іспанської компанії Glovo, Саша Мішо. AIN.UA став медіапартнером конференції.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук