Графіки відключень 19 червня працюватимуть увесь день — обмеження збільшили через спеку

«Укренерго» повідомляє, що графіки погодинних відключень 19 червня працюватимуть увесь день: з 00:00 до 24:00. Обмеження збільшили через спекотну погоду. Але головна причина відключень — це наслідки російських ударів по українських електростанціях, нагадують енергетики.

Імпорт та експорт

Для подолання дефіциту в енергосистемі залучаються імпорт та аварійна допомога з країн Європи: протягом доби з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Молдови. Загальним обсягом 27 979 МВт*год, з максимальною потужністю в окремі години до 1 557 МВт. Експорт не відбувається і не передбачається.

Наслідки нічних російських атак

  • Як пише Міненерго, вночі росіяни атакували енергетичний об’єкт у центральному регіоні. Є пошкоджене обладнання, на місце викликали ДСНС і поліцію.
  • У Львівській області ворожим ударом пошкодили повітряні лінії та електричне обладнання. Знеструмлено 285 точок обліку, триває відновлення.
  • На ранок через бойові дії та з інших причин без енергоживлення 461 населений пункт. Через бойові дії є нові знеструмлення в Дніпропетровській, Львівській, Сумській, Харківській, Херсонській областях.

Раніше голова правління Укренерго Володимир Кудрицький повідомив, що в наступні кілька тижнів і до кінця липня ситуація в енергосистемі України буде набагато важчою, ніж зараз. Більше відключень буде з 11:00 до 23:00, що пов’язано з ремонтом на енергоблоках атомних електростанцій.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук