Megogo з’ясував причину збою під час трансляції матчу Румунія – Україна

Megogo провів аналіз збою, який стався 17 червня під час трансляції футбольного матчу Румунія – Україна у межах Євро-2024. Як повідомили в стримінговому сервісі AIN.UA, причиною стали штормові погодні умови в Києві та лавиноподібне підвищення запитів користувачів.

  • У Megogo повідомили, що сильна гроза та злива призвели до переривання трансляції чорним екраном, через що був втрачений сигнал одночасно з основного та резервного супутників. Перемикання на третій зайняло близько 40 секунд.
  • Однак різке збільшення кількості користувачів, які намагалися перепід’єднатися до трансляції, призвело до перевантаження системи, що спричинило відмову підсистеми доставки контенту.
  • Стабілізувати роботу системи вдалося наприкінці другого тайму матчу, орієнтовно о 17:50.
  • Окрім того, телевізійні сигнали, які Megogo надавав місцевим каналам «Суспільного мовлення» та телемарафону «Єдині Новини», не залежали від роботи мережі доставки контенту, тому трансляція футболу на цих каналах тривала безперебійно.

Megogo перепросив за тимчасові незручності, спричинені збоєм трансляції, і вживає заходів, щоб подібні ситуації не повторилися в майбутньому.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук