Пів мільйона людей отримали військово-обліковий документ у «Резерв+» — Міноборони

Міністерство оборони повідомило, що 500 000 людей зробили військово-облікові документи онлайн через застосунок «Резерв+». Це приблизно третина від усіх користувачів застосунку, які оновили свої дані.

Заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко написала, що ця послуга займає декілька хвилин, у той час у ТЦК — до п’яти робочих днів.

Що відомо

Нагадаємо, понад мільйон українців уже скористалися мобільним застосунком «Резерв+». За даними Міноборони, 700 000 із цих користувачів успішно оновили свої дані онлайн.

Це в десятки разів більше, ніж кількість оновлень, зроблених у Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) і територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки (ТЦКСП) разом взятих.

18 травня набув чинності закон про мобілізацію та військовий облік. Тож тепер усі військовозобов’язані з 18 до 60 років повинні протягом 60 днів (тобто до середини липня) оновити свої облікові дані.

Вони мають повідомити номер телефону та фактичну адресу проживання та інші військово-облікові дані, це можна зробити трьома способами: через ТЦК, ЦНАП або мобільний застосунок «Резерв+». Міноборони також запустило новий сервіс електронної черги до ТЦК та СП.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук