Директорат цифрової трансформації Міноборони очолив військовий і співзасновник Mriya Production Артем Романюков

Айтівець і громадський діяч Артем Романюков перевівся з 15 бригади артилерійської розвідки «Чорний ліс» та очолив Директорат цифрової трансформації Міноборони. Про це він розповів на своїй сторінці у Facebook.

Також Романюков написав про перші результати цифровізації армії, а саме про цифровізацію військово-облікового документа. Учора, 19 червня, стало відомо, що пів мільйона українців скористалися цією послугою та згенерували собі цей документ у застосунку «Резерв+».

«Попереду другий в історії й теж масовий ІТ-продукт від Міноборони, але вже для військових — застосунок «Армія+». Почнемо з вбивства паперових рапортів, а далі теж буде цікаво», — анонсував новий очільник директорату.

Що відомо

Артем Романюков — бізнесмен-інноватор, співзасновник першого українського віртуального продакшену Mriya Production та екологічної ініціативи SaveEcoBot. Також співзасновник низки громадських організацій, зокрема в Дніпрі.

У лютому 2022 року долучився до сил оборони України, був командиром роти у складі 15-ї окремої бригади артилерійської розвідки «Чорний ліс» Сухопутних військ ЗСУ.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук