Французька оборонна компанія Thales підписала три угоди з Україною

Французька оборонна компанія Thales підписала з Україною три угоди — дві з них стосуються одного з підприємств концерну «Укроборонпром», третю підписали з українською компанією FRDM.

  • Перша угода передбачає створення з «Укроборонпромом» спільного підприємства в Україні. Воно має сприяти постачанню та експлуатації обладнання для портфеля оборонних систем Thales. Це стосується засобів РЕБ, систем ППО та радіолокаційних станцій.
  • Друга угода говорить, що Thales забезпечить широке технічне обслуговування, випробування та спеціалізовану підготовку засобів РЕБ в Україні.
  • Третя угода підписана з українською оборонно-технічною компанією FRDM. Спільно вони мають розробляти та виготовити безпілотники, здатні перевозити й випускати боєприпаси.

Старший виконавчий віцепрезидент із міжнародного розвитку Thales Паскаль Сурісс сказав, що компанія вже понад десять є партнером ЗСУ. Спершу співпрацювали в галузі радіоелектронної боротьби, а потім розширили її до інших програм.

За його словами, ці угоди мають зміцнити підтримку української армії та продемонструвати прагнення закріпитися в Україні.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук