Radix Ventures анонсує перший раунд фінансування фонду на €41 млн на підтримку стартапів у ЦСЄ, зокрема — в Україні

1

Польський Radix Ventures оголосив про перший раунд фінансування на €41 млн. Їх підтримали Європейський інвестиційний фонд (EIF), PFR Ventures, а також група приватних інвесторів із Центральної та Східної Європи. Про це Radix Ventures повідомив AIN.UA.

Це наближає фонд до мети залучити €60 млн для інвестицій у deeptech-стартапи на стадіях late-seed у ЦСЄ. Керівники прагнуть «знаходити, відбирати та підтримувати найперспективніші стартапи в цій сфері, щоб допомогти масштабуватися та досягти успіху».

«Українські підприємці, які працюють у галузі deeptech і технологій подвійного призначення по всій Європі та в Україні, також можуть скористатися сильними зв’язками Radix Ventures із виробничими та дослідницькими базами в Польщі та інших країнах ЦСЄ», — сказав венчурний партнер Radix Ventures Сергій Соколенко.

Radix — це новий польський фонд венчурного капіталу з трьома генеральними партнерами — Павелом Бохняржем, Войцехом Ратимірським і Міхалом Урбановським. Фонд уже залучилв кількох технологічних інвесторів у Румунії, Угорщині та Україні як венчурних партнерів, відповідальних за діяльність у ключових місцевих центрах ЦСЄ.

Radix Ventures спеціалізується на інвестуванні в стартапи на late-seed стадіях розвитку в Центральній та Східній Європі. Місію бачать у підтримці інновацій, які сприяють сталому розвитку та технологічному прогресу.

Залишити коментар

Коментарі | 1

Пошук