Empat Школа випустила 30 Flutter та Full-Stack спеціалістів

Двадцять четвертого травня третій потік студентів Empat School закінчив навчання за Full Stack & Flutter Program. Частина студентів готується до працевлаштування в рамках компанії. 

У цьому році Empat запустив два треки: Web та Mobile. У розробці курсу брали участь 30 спеціалістів з компанії Empat. 

На програму подало заявки 215 осіб, з яких було обрано 37 найкращих, а до захисту успішно дійшло 30 студентів. 

Фото: Empat School

Протягом трьох місяців студенти пройшли 21 зустріч з менторами та взяли участь у 2 воркшопах. У рамках цих заходів вони працювали над реальними кейсами сервісної компанії, здобували нові знання та вдосконалювали свої навички. 

Завдяки високому рівню підготовки та підтримці викладачів і менторів з компанії Empat, студенти продемонстрували відмінні результати у виконанні фінального завдання, яке полягало у створенні реального мобільного застосунку. Теми фінальних проєктів варіювалися від розробки платформи для донатів до навчальних додатків. 

«Мені дуже приємно, що фінальні проєкти наших студентів були спрямовані не на те, щоб просто захиститися, а на те, щоб розв’язати реальні проблеми людей», – Андрій Цабанов, ментор курсу та дизайн-лід компанії Empat. 

Випускний пройшов у офісі компанії. Студенти з Харкова, Кривого Рогу, Одеси, Рівного та інших міст України приїхали аби отримати свої сертифікати наживо. Завершальний етап церемонії був присвячений словам Сергія Титенка, керівника програми та CTO компанії Empat, який наголосив на важливості постійного навчання та розвитку.

«В рамках програми ми надали вам глибоку технічну основу. Але я сьогодні хочу наголосити на концепції lifelong learning. Пам’ятайте, що справжній успіх приходить не лише від технічної майстерності, але й від вашої наполегливості та готовності до постійного навчання», – зазначив Сергій Титенко. 


Empat – це українська студія стартапів з 10-річним досвідом на ринку України та світу. Понад 300 успішно реалізованих комерційних проєктів. Участь у більш ніж 10 некомерційних українських проєктів. 

Empat School – це школа, заснована на базі української сервісної компанії Empat. Вона пропонує безкоштовне навчання для студентів технічних спеціальностей 2+ курсів. Програма побудована на базі курсів КПІ та інтегрована в реальні кейси сучасної ІТ компанії. Після проходження курсу, студенти отримують сертифікат від Empat, а обрані – можливість працевлаштування в компанії.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук