Графіки відключень 24 червня діятимуть увесь день, увечері обмеження збільшать

«Укренерго» повідомляє, що графіки відключень електроенергії працюватимуть увесь день, а з 19:00 до 23:00 обсяг обмежень збільшиться. Причина у тому, що зросло споживання на початку тижня, а також наслідок російських атак.

UPD: О 13:55 «Укренерго» оновили інформацію через недостатню ефективність вже наявних обмежень. З 13:00 у Дніпропетровській області аварійні відключення.

У Києві, Київській, Сумській, Полтавській, Харківській, Донецькій, Житомирській, Черкаській, Чернігівській, Кіровоградській, Запорізькій, Дніпропетровській областях з 13:00 до 23:00 збільшили обмеження.

Також в «Укренерго» пояснили, чому 23 червня замість анонсованих відключень з 19:00, почали відключати світло о 11:00 – це через обмежену можливість користуватися гідроресурсами для виробництва енергії. 

Імпорт та експорт

Протягом добу електроенергію імпортували з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Молдови. Загальним обсягом 26 710 МВт*год, з максимальною потужністю в окремі години до 1 561 МВт. Експорту не було й не буде.

Ситуація в регіонах

  • Вчора на Харківщині через російські обстріли відключалось обладнання на одному з об’єктів «Укренерго». Без світла залишились споживачі у Харкові. Після відбою тривоги живлення відновили.
  • Вранці через технічні причини відключалася частина обладнання в західному регіоні – без світла були 35 818 побутових споживачів на Хмельниччині. Через 50 хвилин відновили постачання.
  • Через погодні умови на ранок знеструмлено 97 населених пунктів у Львівській, Полтавській, Сумській областях. З інших причин без енергоживлення 496 населених пунктів.
  • Через бойові дії є нові знеструмлення у  Дніпропетровській, Донецькій, Сумській, Харківській, Херсонській областях. З технічних причин – у Дніпропетровській та Чернігівській областях.
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук