У «Дії» з’являться свідоцтва про народження, шлюб, розлучення та зміну імені

У «Дії» незабаром з’являться свідоцтва про шлюб, розлучення, зміну імені та народження. Про це повідомив Міністр Цифрової трансформації Михайло Федоров у своєму Telegram-каналі.

Свідоцтва про народження підтягуватимуться за податковим номером, вводити вручну серію та номер свідоцтва вже буде не потрібно. Документи з’являться у «Дії», якщо вони є в Державному реєстрі актів цивільного стану громадян.

Це розв’яже проблему, коли мама змінює прізвище — і свідоцтво дитини через це не підтягується. А ще будуть свідоцтва про народження навіть уже повнолітніх дітей.

Українців запрошують долучитися до бета-тесту та поділитися фідбеком, зробити це можна за цим посиланням

Також Федоров повідомив, що вже 2,5 тисячі пар записалися на бета-тестування шлюбу онлайн, і скоро послуга має бути доступна для всіх. Першими, хто так одружився, став військовий та нардеп Роман Лозинський та викладачка УКУ Світлана Кісільова. Але на розпису молодята були разом.

Спочатку ми думали, що ключова аудиторія послуги — пари на відстані, а Роман та Світлана вигадали інше застосування сервісу — поєднали онлайн-церемонію та офлайн-весілля. Беріть на замітку, – написав міністр.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук