Google відмовляється від нескінченного скролінгу в результатах пошуку

Google більше не використовуватиме функцію безперервного скролінгу в результатах пошуку. Представник компанії розповів Search Engine Land, що безперервне гортання вже зараз зникне з пошуку на десктопах, а в мобільних результатах вимкнуть протягом наступних місяців.

Натомість повертається класична панель навігації, яка дозволяє користувачам переходити на конкретну сторінку результатів пошуку або просто натиснути «Далі», щоб побачити наступну сторінку.

У мобільній версії внизу пошуку з’явиться кнопка «Більше результатів» для завантаження наступної сторінки.

Скриншот Search Engine Land

Компанія Google пояснює, що ця зміна дозволить швидше надавати результати пошуку для більшої кількості запитів. За їхніми словами, відмова від автоматичного завантаження непотрібних результатів підвищить ефективність пошуку. Google також зазначає, що дослідження показали: автоматичне підвантаження результатів несуттєво впливає на загальне задоволення користувачів.

Інтерфейс, схожий на стрічку новин соціальних мереж, був вперше запроваджений для мобільного пошуку у жовтні 2021 року, а потім, наприкінці 2022 року, перенесено на пошук на комп’ютері.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук