Мобільні застосунки, які стануть у пригоді: добірка

Сучасні мобільні застосунки допомагають швидше справлятися з повсякденними справами, підвищувати власну ефективність та опановувати нові навички. У пересічного користувача встановлено понад 40 застосунків, 9 з яких він відкриває щодня. Пропонуємо кілька сервісів, які можуть поповнити цей список і спростити життя завдяки корисним функціям.

Зображення: Depositphotos

«Світло»

«Світло» — український застосунок, який допомагає бути в курсі планових та екстрених відключень електроенергії. Завдяки застосунку можна легко та зручно спланувати свій день. До того ж, у кожного користувача є можливість обрати свій регіон та групу і відслідковувати графіки планових відключень, також можна встановити нагадування за 30 хв до відключення електроенергії і уникнути незручностей. Це простий, але дуже корисний застосунок, який може стати незамінним помічником під час відключень світла.

Saldo

Saldo — це мобільний додаток, який робить керування особистими фінансами простим та зручним. Додаток не просто показує історію ваших витрат, він категоризує їх, візуалізує розподіл та дозволяє чітко бачити, куди йдуть ваші кошти. Це дає можливість виявити статті економії та оптимізувати бюджет. З Saldo ви можете легко створювати бюджети на різні періоди та цілі, відстежувати їх виконання та вносити корективи. Saldo — це не просто черговий застосунок, це ваш персональний фінансовий радник у смартфоні.

«Київстар ТБ»

«Київстар ТБ» — українська платформа кіно та телебачення В додатку  можна завантажити контент та переглядати навіть без доступу до інтернету, особливо ця функція актуальна під час відключень електроенергії, доступ з одного акаунту до п’яти пристроїв одночасно, безпечний «Дитячий профіль» з контрольованим рівнем реклами та контентом.  Користуватись платформою можуть абоненти усіх мобільних операторів та інтернет-провайдерів. Для цього варто просто оформити підписку на один із пакетів. Для абонентів Київстар користування додатком без тарифікації трафіку. Тобто можна спокійно дивитись фільми і не переживати про витрачені мегабайти.

Learn & Speak English Praktika

Learn & Speak English Praktika — ШІ-помічник для вивчення англійської мови. Завдяки використанню реалістичних ШІ-аватарів, користувачі отримують миттєвий зворотний зв’язок і вказівки для вдосконалення мовних навичок.

У кожного ШІ-аватара є своя особистість, а також мовний акцент (американський, британський тощо). З ними можна спілкуватися на будь-які теми: від бізнесу та попкультури й до охорони здоров’я. А також — готуватися до екзаменів IELTS і TOEFL, покращуючи граматику, вимову, словниковий запас і вміння вільного мовлення.

BetterMe: Mental Health

BetterMe: Mental Health — застосунок для підтримки емоційного самопочуття та допомагає зосередитись на добрих емоціях. Радить різні практики розслаблення, заспокоєння, медитації. Коли почалась війна, застосунок зробили безкоштовним для українців, і додали розділ з порадами, як підтримати психологічний стан дітей під час повномасштабної війни.

«Мій Київстар»

«Мій Київстар» — застосунок, який також збереже ваш час та енергію. Адже в ньому можна підключати вигідні тарифи та послуги, контролювати витрати, а також отримувати персональні бонуси від Київстар і партнерів, серед яких Uklon, WOG, ДІЛА, Rozetka та багато інших.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук