Держспецзв’язку презентувала нові рішення для захисту держустанов від DDoS атак

Держспецзв’язку презентували технічні рішення, які мають допомогти різним держорганам і держустановам захиститися від DDoS-атак, пише пресслужба. А також закликають колег із держсектора максимально ними користуватися.

  • На презентації представники служби показували можливості програмної продукції та сервісної підтримки компаній Radware та Akamai Technologies, що розгорнуті в Державному центрі кіберзахисту. Вони мають виявляти та блокувати різні типи кіберзагроз і розширювати моніторинг й аналіз трафіку.
  • З програмною продукцією та підтримкою допомагав USAID, а саме проєкт «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України». Директорка бюро з питань демократії та врядування Місії USAID в Україні Енн Хоппер сказала, що кібербезпека, це також про те, щоб мільйони українців могли отримувати держпослуги щодня.
  • Тому агенція підтримала Держспецзв’язку в покращенні технічних спроможностей для захисту 70 державних інтернет-ресурсів і вебсервісів від DDoS атак і планує підтримати захист ще 170 ресурсів, інтегрувавши їх у Центр очищення трафіку Держспецзв’язку.

Нагадаємо, проти державних службовців, військових і представників оборонних підприємств здійснюються цільові кібератаки. Зловмисники використовують шкідливу програму, яку розповсюджують через месенджер Signal.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук