російських співаків Лепса, Шамана, Чичеріну і «Любе», що підтримують війну, видалили зі Spotify

Музичний стримінговий сервіс Spotify видалив профілі російських артистів, проти яких США та Євросоюз запровадили санкції за активну підтримку війни в Україні. До списку цих виконавців потрапили Григорій Лепс, Shaman, Олег Газманов, Поліна Гагаріна, Чичеріна та гурт «Любе», пише російський Telegram-канал «Родной звук».

У їхніх картках зникли всі пісні, як, до прикладу у Гагаріної, а деякі акаунти навіть не доступні в пошуку. При цьому їхня музика в YouTube та Apple Music все ще доступна.

Разом з тим, багато російських ЗМІ переплутали цей інфопривід і писали, що всі акаунти були зламані хакерами. Насправді хакери зламали тільки акаунти російських реперів (Soda Luv, Yanix, Slava Marlow та ін.) і просто змінили там аватари (пісні та всі релізи залишилися). А ось пісні санкційних артистів зникли зовсім, разом із картками артистів.

У 2021 році Spotify обрав Гагаріну як одну з учасниць кампанії Equal, організованої платформою з метою підтримки жінок, які працюють у музичній сфері. Тоді обличчя співачки з’явилося на білборді на Таймс-Сквер у Нью-Йорку.

Spotify почав працювати в росії в липні 2020 року, проте за два роки сервіс зупинив роботу через повномасштабне вторгнення росії в Україну. Пізніше компанія ліквідувала юридичну особу, офіційно закривши свій офіс у рф.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук