Вампір-психотерапевт і Frostpunk 2. Сім ігор і доповнень липня для ПК і консолей

Традиційно липень — не час для гучних ігрових прем’єр. Однак навіть у такий несезон можна знайти цікаві новинки для себе. Наприклад, уже наступного місяця ми зможемо будувати стімпанкові постапокаліптичні міста у другому «Фростпанку», рятувати людство від старих богів у Flintlock: The Siege of Dawn, досліджувати магічні альпійські підземелля у Dungeons of Hinterberg і навіть стати вампірським терапевтом у Vampire Therapist.

Традиційно ділимося ігровими новинками липня 2024.

Frostpunk 2

25 липня (ПК)

25 липня у Steam виходить друга частина Frostpunk — містобудівної гри на виживання від польського розробника 11 bit studios, перша частина якої була опублікована у 2018 році. «Фростпанк» — стімпанкова історія, у якій ви візьмете на себе роль лідера, щоби відновити та підтримувати місто під час всесвітньої вулканічної зими, що майже повністю знищила людство.

Події першої частини розгорталися у XIX столітті, друга розповідає вже про початок XX століттяу Нью-Йорку, за 30 років після подій оригінальної гри. У другому «Фростпанку» ви зможете будувати більші міста з диверсифікованими районами, кожен із яких відповідатиме за свою частину виживання: забезпечення їжею, енергією тощо. У гру також додали режим пісочниці Utopia Builder, у який можна грати незалежно від основної сюжетки.

Final Fantasy XIV: Dawntrail

2 липня (ПК, PS, Xbox)

Dawntrail — п’ятий і перший за два роки пакет доповнень до Final Fantasy XIV, яка вийшла ще у 2013 році. Тут гравці здійснять подорож до континенту Туралу, натхненного країнами Латинської Америки та Близькиого Сходу. Від початку Dawntrail був задуманий як «літня відпустка» для вашого персонажа. Тут також додали нові класи та ігрову расу. Тут ви побачите і прибережні міста, і тропічні ліси, і гори, і великі каньйони.

Flintlock: The Siege of Dawn

18 липня (ПК, PS4, PS5, XSX/S, Xbox One)

Flintlock: The Siege of Dawn — новий рольовий бойовик від третьої особи від новозеландської студії A44 Games (Ashen), видана Kepler Interactive (Tchia, Scorn, Sifu). Тут ви гратимете за персонажку Нор Ванек, яка має врятувати людство від вимирання, борючись проти старих богів. Нор супроводжуватиме Енкі, загадкова істота в подобі лиса, яка зможе відволікати та послаблювати ворогів. У Flintlock: The Siege of Dawn однаково могутня як магія, так і вогнепальна зброя. Розробники називають гру «чимось середнім» між God of War і Elden Ring. Бойовки тут мають бути значно натхненними соулслайками, однак сам сюжет — доволі кінематографічний.

Нам обіцяють естетику, натхненну епохою Наполеона, та ландшафти Нової Зеландії. Самі боги, представлені в грі, опираються на месопотамських божеств.

The First Descendant

2 липня (ПК, PS4/5, Xbox One, XSX/S)

The First Descendant — безкоштовний RPG-шутер від третьої особи від південнокорейської компанії Nexon (Counter-Strike Online). Ваш персонаж — Нащадок, який має боротися проти загарбників для захисту континенту Ігрис, якому загрожує повне вимирання. Гра кооперативна й розрахована на чотирьох осіб.

Once Human

10 липня (ПК)

Ще один постапокаліптичний survival вийде у Steam 10 липня. Once Human — це багатокористувацька гра на виживання з відкритим світом, події якої відбуваються в дивному майбутньому після апокаліпсису, що заразив усе живе незрозумілим інопланетним організмом, відомим як Зоряний пил.

«Як Металюдина, ви можете пережити зараження та використовувати силу Зоряного пилу. Грайте поодинці або приєднуйтеся до інших, щоби боротися, будувати та досліджувати. Коли у світі хаос, ви наша остання надія».

Dungeons of Hinterberg

18 липня (PC, XSX/S)

Якщо ви тільки но додивилися перший сезон Danjon Meshi, але не хочете йти з підземелля — можете змістити увагу на Dungeons of Hinterberg від австрійської студії Microbird. Озброївшись мечем і туристичним гідом, ви досліджуватиме мальовниче альпійське село Гінтерберг. Спочатку — назовні, а згодом — усю магію, приховану в його підземеллях. Вам доведеться вирішувати головоломки, вбивати монстрів та опановувати магію.

Vampire Therapist

18 липня (ПК)

Наративна вампірська історія Vampire Therapist від німецької студії Little Bat Games довзолить спробувати себе в ролі вампірського психотерапевта.

«Проведіть вампірів крізь століття емоційного багажу, десятиліття ілюзій і дивних нападів ненависті до себе за допомогою когнітивно-поведінкової терапії та станьте терапевтом-вампіром! Навіть вампірам потрібне плече, щоби поплакати, коли просто вкусити за шию вже не підходить», — описують гру розробники.

Нам обіцяють пригодницьку розповідь у дусі «Що ми робимо в тінях» Тайки Вайтіті та Монті Пайтона. Ви гратимете за Сема, колишнього ковбоя-вампіра з Дикого Заходу, який довгий час намагався зупинитися, уникати вбивств і хаосу. Десь за сто років він зрозумів, що покручі — не лише кров і шкіра, а щось набагато глибше.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук