Джордж Мартін прокоментував екранізацію гри Elden Ring: можливо, це таки станеться

Американський письменник Джордж Мартін у своєму блозі під назвою «Не блог» (Not A Blog) прокоментував чутки про екранізацію популярної гри Elden Ring. Він не підтвердив і не заперечив, але здається, ймовірно, робота над фільмом чи серіалом вже йде.

Мартін, найбільш відомий за серією романів «Пісня льоду та полум’я», долучався до розробки Elden Ring. Він працював над створенням всесвіту цієї гри. 

У своєму «не блозі» він написав про нагороди, зокрема згадав про Nebula Award, яку отримав торік від Асоціації письменників наукової фантастики та фентезі за Elden Ring. А стосовно екранізації написав таке:

«А щодо чуток, які ви, можливо, чули про художній фільм або телесеріал за мотивами Elden Ring … Мені нічого сказати. Ні слова, ні, нічого, я нічого не знаю, ви ніколи не чули від мене ні слова, мамо, мамо, мамо, мамо. Які чутки», — написав Джордж Мартін.

26 червня цьогоріч на The Guardian вийшло інтерв’ю з розробником гри президентом FromSoftware Хідетака Міядзакі. Він сказав, що відкритий до адаптації, але якщо це допоможе зробити «сильний партнер». 

«Я не бачу причин заперечувати іншу інтерпретацію або адаптацію Elden Ring, наприклад, фільм. Але я не думаю, що FromSoftware володіє знаннями або можливостями для створення чогось в іншому середовищі», — пояснив Міядзакі.

Elden Ring — це рольова гра в жанрі екшн 2022 року, розроблена компанією FromSoftware. Гра була опублікована для PlayStation 4, PlayStation 5, Windows, Xbox One та Xbox Series X/S 25 лютого в Японії компанією FromSoftware та на міжнародному рівні компанією Bandai Namco Entertainment.

Elden Ring стала грою року The Game Awards 2022. Це подія, яку називають «Оскаром у світі відеоігор».

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук