Майбутні AirPods від Apple можуть мати вбудовані камери, але не звичайні

Apple планує масово випускати навушники AirPods з інфрачервоними камерами до 2026 року, вважає аналітик компанії Мінг-Чі Куо. Ці камери призначені для покращення просторового звучання, пише Mashable.

  • Вони будуть схожі на Face ID, що використовується в iPhone, і виробляти їх буде головний постачальник Apple — компанія Foxconn.
  • Ці камери реагуватимуть на навколишні зміни та зроблять можливими нові просторові звукові ефекти. 
  • Аналітик навів такий приклад: користувач дивитися відео у Vision Pro та AirPods. І коли він повертає голову на місце джерела звуку, цей звук посилюється.
  • Видання пише, що інфрачервоні камери допоможуть набагато точніше відстежувати рухи голови, що покращить досвід користування. 
  • Та поки не зрозуміло, нові функції будуть ексклюзивними для AirPods разом із Vision Pro чи вони також поширюватимуться і на просто прослуховування аудіо.

10 червня на Всесвітній конференції розробників Apple повідомили, що нададуть AirPods деякі нові функції в iOS18. Це, наприклад, жести головою «так» або «ні» на те, щоб відповісти на дзвінок.

Персоналізоване просторове аудіо з відстеженням руху голови також стане доступним для ігор для користувачів, які використовують найновіші AirPods, AirPods Pro або AirPods Max. Ці функції стануть широко доступними цієї осені, коли iOS 18 вийде з бета-версії.

Нещодавно, розробкою навушників із камерою неочікувано зацікавилась Meta. Такі навушники можна було б використовувати, щоб ідентифікувати об’єкти чи перекладати з іноземних мов.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук