Конференція «Defence Tech: юридичні рішення для індустрії» пройде у Києві: головні тези заходу

Компанії AVELLUM та Polikarpov Law Firm запрошують на конференцію «Defence Tech: юридичні рішення для індустрії». Це можливість для засновників компаній, інвесторів, юристів, а також для представників венчурних фондів обговорити актуальні юридичні виклики та рішення для швидкого розвитку й масштабування.

Зображення надано AVELLUM 

Конференція відбудеться 10 липня у Києві. Деталі щодо локації буде повідомлено підтвердженим учасникам напередодні заходу. Захід для представників індустрії за попередньою реєстрацією.

Конференція запропонує рішення у сфері:

  1. інтелектуальної власності та експортного контролю в Україні;
  2. корпоративного структурування компанії та відносин між засновниками й інвесторами;
  3. регуляторних питань оборонних закупівель та наслідків їх порушення.

«Розвиток оборонного сектору та технологій є стратегічним пріоритетом національної безпеки. Однак, успіх та конкурентоспроможність у цій сфері залежить від належного урахування труднощів регулювання сектору», – Андрій Романчук, партнер корпоративної практики та голова практики оборони та мілтех AVELLUM.

Експерти AVELLUM та Polikarpov Law Firm активно співпрацюють з провідними галузевими асоціаціями для вирішення юридичних викликів та розвитку сприятливих умов для оборонного та мілтех сектору в Україні.

AVELLUM – юридична фірма, що надає повний спектр юридичних послуг у сферах оборонних технологій, фінансів, корпоративного права, вирішення спорів, нерухомості, податкового та антимонопольного права.

Polikarpov Law Firm – юридична компанія, що спеціалізується у сфері інтелектуальної власності та активно працює в оборонній індустрії. Зокрема, забезпечує комплексну підтримку проєктів у галузі оборонних технологій та захист прав на інновації та новітні розробки.

Конференція «Defence Tech: юридичні рішення для індустрії«

Дата: 10 липня 2024
Місце проведення: м. Київ (локацію буде повідомлено підтвердженим учасникам напередодні заходу)

Деталі та реєстрація за посиланням

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук