Які українські пісні можна буде почути на радіо у S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

Студія GSC Game World опублікувала нове відео про S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl, реліз якої має відбутися 5 вересня вже цього року. На локації «Росток» на радіо звучать пісні українських виконавців.

Почути можна пісню «Хризантеми» від anastymoza, «Вулиця Схід» від «ДК Енергетик» та «Жити» від The Unsleeping.

«Місце торгівлі, відпочинку та відносної безпеки для сталкерів усієї Зони. А відтепер — місце Свободи! Бар та Арена працюють у звичайному режимі, а безплатним є лише огляд визначних пам’яток», — пишуть розробники.

На цій локації можна налаштувати радіо, перевести подих і відчути цю атмосферу. «Зона — це не завжди біг, боротьба та виживання. Іноді це просто прокручування мелодій, роздуми та передчуття майбутньої подорожі», — йдеться в описі.

Як пишуть GSC Game World, «S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля» — це абсолютно нова сторінка легендарної серії, що припала до душі мільйонам гравців у всьому світі.

GSC Game World — українська компанія з розробки відеоігор, що базується в Києві. Вона заснована в 1995 році та найбільш відома завдяки серіям ігор S.T.A.L.K.E.R. та «Козаки». Зараз студія розробляє наступну велику сторінку франшизи S.T.A.L.K.E.R.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук