Знайти першу роботу в ІТ стає складніше. Як це може змінити якісна техосвіта — колонка

Через виклики повномасштабної війни та глобальну рецесію український ІТ-ринок опинився в складній ситуації. Згідно з дослідженням Львівського ІТ Кластера IT Research Ukraine, станом на осінь 2023 року 6% ІТ-фахівців не мали роботи. Навіть у травні 2022 року цей відсоток був меншим — 4,8%. Зменшилася і кількість наймів. Відповідно до даних найбільшого маркетплейсу для розробників Djinni, у 2023 році наймали на 7% рідше ніж у 2022-му.

Найбільше постраждали початківці та фахівці рівня junior. За минулий рік частка наймів кандидатів із досвідом до року знизилась з 13% до 11%. А у 2021 була аж 18%. І хоча в першому кварталі цього року ситуація почала покращуватися — за цей період для кандидатів без досвіду опублікували на 20% більше вакансій, ніж рік тому. 

Як ніколи важливо створити всі умови, щоб студенти технічних спеціальностей могли легко знаходити першу роботу. Для цього необхідно адаптувати техосвіту під потреби сучасного ринку, розвивати в майбутніх фахівцях підприємницькі навички та створювати майданчики для знайомства молодих спеціалістів із представниками компаній. 

Керівниця освітньої команди Львівського IT Кластера Юлія Цимбала в авторській колонці для AIN.UA розповіла про це детальніше. 

Юлія Цимбала, фото надане авторкою

Модернізація технічної освіти

Багато компаній стикаються з тим, що спеціалісти-початківці не мають достатнього рівня знань для першої роботи. Найм таких фахівців несе додаткові ризики, саме тому в кризові часи деякі бізнеси обирають наймати більш досвідчених співробітників. Вирішити цю проблему дозволить адаптація технічної освіти під потреби сучасного ринку. Зокрема, залучення спеціалістів з IT-компаній до модернізації бакалаврських програм.

Кластер має таку практику, разом з ІТ-фахівцями наша спільнота оновила 19 бакалаврських програм у чотирьох університетах Львова. Такий підхід уже встиг довести свою ефективність: практики з ІТ впроваджені до менторства, викладання та кураторства студентських проєктів. Це дозволяє компаніям залучати найперспективніші таланти до своїх команд ще під час навчання, не витрачаючи час і ресурси на пошук потрібних фахівців. А студенти мають можливість ще в університеті набути практичного досвіду, а також закінчити ЗВО щонайменше на рівні strong junior, а не trainee.

Розвиток підприємницьких навичок

Важливо також ще під час навчання розвивати підприємницькі навички студентів. Це допоможе збільшити кількість стартапів і бізнесів, які відкривають молоді фахівці. А це, у свою чергу, дозволить створити нові робочі місця та позитивно вплине на розвиток економіки країни.

На бакалаврських програмах, які підтримує Кластер, студенти мають можливість упродовж семестру чи цілого навчального року працювати з менторами над спільними проєктами, які можуть перерости в реальний стартап. Майбутні спеціалісти на практиці вчаться реалізовувати бізнес-ідеї, пітчити свій проєкт і дізнаються, як залучати інвестиції. Наприкінці семестру кожна команда представляє свій проєкт перед журі експертів, отримує фідбек та оцінки, що враховуються в межах окремої навчальної дисципліни.

Найперспективніші проєкти перетворюються в стартапи та залучають перше фінансування. Так, наприклад, команда студентів другого курсу програми ІоТ Львівської політехніки, яка розробила розумну систему моніторингу стану зерна GraineMole, перемогла в конкурсі від CIG R&D Lab, пройшла відбір у Польщі на конкурс PUSB 2023 і виграла $3000 під час стартап-батлу на IT Meets Startups. А команда першого курсу програми Business Analytics & Data Science Львівської політехніки, яка розробила благодійний маркетплейс для допомоги військовим, переселенцям і малозабезпеченим, виграла 60 000 гривень на конкурсі стартапів від КНУ імені Тараса Шевченка.

Майданчик для знайомства молодих фахівців і техкомпаній

Покращити ситуацію з наймом фахівців-початківців також можуть офлайн-події, які допоможуть майбутнім спеціалістам і представникам компаній налагодити живий контакт. Львівський ІТ Кластер уже випробував ефективність таких зустрічей. У травні ми вперше організували STUDENTS TALENT EXPO — нетворкінг-подію для студентів та ІТ-компаній. Понад дві тисячі молодих фахівців мали можливість поспілкуватися зі співробітниками понад 30 ІТ-компаній, а також розповісти про свій потенціал і встановити зв’язки з майбутніми роботодавцями. А компанії змогли зустріти та швидко залучити перспективні таланти безпосередньо на заході.

Такі події дуже важливі, адже дозволяють молодим техфахівцям побудувати корисні зв’язки, розширити нетворк та отримати поради напряму від роботодавців. У свою чергу, компанії отримують можливість наймати найбільш перспективних спеціалістів, не витрачаючи часу на пошук і перевірку знань майбутніх співробітників.

ІТ-сектор критично важливий для розвитку української економіки та післявоєнної відбудови, адже посідає перше місце серед експорту послуг України. Саме тому важливо, щоб галузь постійно поповнювалася молодими кваліфікованими фахівцями.

Згідно з IT Research Ukraine, 56% HR зазначили, що наймають Junior-фахівців, а 31 % — спеціалістів рівня trainee. Це свідчить про те, що значна частина українських компаній готова брати на роботу початківців. Зокрема й через те, що такі співробітники вигідні замовникам. Щоб цей показник зріс, бізнес повинен не боятися, що рівень знань і навичок таких фахівців виявиться недостатнім. Саме тому модернізація технічної освіти критично важлива для розвитку ІТ-сфери.

Авторка: Юлія Цимбала, керівниця освітньої команди Львівського IT Кластера

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук