У «Дії» з’являться ліцензії та дозволи для бізнесу – Федоров

Міністр цифрової трансформації анонсував, що на порталі «Дія» з’являться ліцензії та дозволи для бізнесу. Відповідне рішення ухвалив уряд, написав він у Telegram.

  • На порталі можна буде дистанційно відновлювати чи анулювати ліцензії, відстежувати прогрес в обробці документів, оплачувати адмінпослуги чи подавати скарги. 
  • Над проєктом Мінцифри працює разом з Мінекономіки. За задумом, таке рішення має спростити отримання ліцензій та усунути корупційні ризики.
  • На першому етапі будуть доступні ліцензії та декларації у сфері охорони праці, з вересня можна буде отримати ліцензію на ветеринарну діяльність. Перелік сфер і послуг поступово розширюватиметься.

«Як це буде на ділі. Умовно, ви хочете почати ветеринарну практику, але для цього потрібно отримати ліцензію від Держпродспоживслужби. Раніше треба було збирати заяву, копії потрібних документів і везти в Держпродспоживслужбу. Скоро це все можна буде зробити в кілька кліків на порталі Дія», – написав Міністр.

  • За його словами, система автоматично перевірить завантажені документи. Якщо все добре, за кілька хвилин видасть дозвіл чи ліцензію. Якщо система бачить ризик, заяву розгляне представник держоргану, тоді відповідь буде протягом десяти днів.
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук