Співзасновники Uklon інвестували $200 000 в Ailand Systems, розробника дронів для розмінування

Співзасновники Uklon проінвестували $200 000 в Ailand Systems, український стартап, що розробляє автономні дрони для дистанційного виявлення мін і вибухонебезпечних предметів. Це друга публічна інвестиція фонду «Незламні», створеного співзасновниками Uklon для підтримки розвитку української оборонно-технологічної індустрії.

За оцінками уряду, через війну Україна стала найбільш замінованою країною у світі, а повне розмінування займе щонайменше 10 років. Використання дронів Ailand Systems може значно прискорити цей процес, зробити його дешевшим і безпечнішим для саперів.

Основний продукт Ailand Systems — це безпілотний міношукач ST1, який здатен швидко обстежувати великі території з точністю виявлення порівняно з людською. Залучені інвестиції будуть використані для вдосконалення технології та налагодження виробництва ST1, який готується до державної сертифікації.

Ailand Systems — український оборонний стартап, який спеціалізується на розробці розумних автономних дронів для виявлення мін і вибухонебезпечних предметів. До початку повномасштабного вторгнення команда розробляла дрон для фітосанітарного контролю шкідників сільськогосподарських культур із метою зниження використання токсичних пестицидів, але з початком повномасштабного вторгнення росії адаптувала свої напрацювання для цілей гуманітарного розмінування.

«Незламні» — український інвестиційний фонд, який створили співзасновники Uklon Дмитро Дубровський, Вікторія Дубровська, Сергій Смусь і Віталій Дятленко. Фонд розглядає проєкти seed раунду, які розвивають defence tech індустрію. Загальний обʼєм фонду — $2 млн.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук