Україна підписала безпекову угоду з Польщею – розроблять новий механізм збиття ракет і дронів

У понеділок, 8 липня, Україна та Польща підписали двосторонню угоду про співпрацю у сфері безпеки. Свої підписи під угодою поставили український президент Володимир Зеленський, який перебуває з робочим візитом у Варшаві, та глава польського уряду Дональд Туск.

Про це свідчить офіційний текст угоди, опублікований на сайті президента України.

Один з пунктів, який передбачає ця угода, – розробка механізму збиття російських ракет і дронів у повітряному просторі України, випущених у напрямку Польщі.

«Особливо ми вдячні щодо спеціальних домовленостей, і це відображене в безпековій угоді, де передбачене положення про розробку механізму збиття в повітряному просторі України російських ракет і дронів, що випущені в напрямку Польщі», – повідомив Зеленський під час спільної пресконференції з Туском.

Крім цього, сторони розглядають можливість передачі Україні ескадрильї МіГ-29 без шкоди для безпеки Польщі. Також польська сторона зобовʼязалась продовжувати виділяти військову допомогу Україні стільки, скільки буде потрібно, надаючи пріоритет зміцненню бойових спроможностей України в усіх сферах. 

Невдовзі глава України також зустрінеться з польським президентом Анджеєм Дудою. 

У день підписання безпекової угоди російські терористи завдали масованого ракетного удару по Україні. Постраждали, зокрема, Кривий Ріг, Дніпро, а також Київ, де ворог поцілив у будівлю дитячої лікарні Охматдит.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук