Укренерго прогнозує послаблення обмежень електроенергії 8 липня — але це може змінитися протягом дня

Сьогодні, 8 липня, Укренерго скасували графіки для всіх областей, з 19:00 до 22:00 прогнозується обмеження обсягом чотирьох черг одночасно, а в інший час діятимуть три черги. Проте прогноз стосовно черг можуть змінити, попереджають у компанії.

Зменшення пов’язанні зі споживанням електрики нижчого від прогнозованого рівня. Зниження споживання вранці після вихідних і накопичений резерв у системі дали змогу зменшити обсяг обмежень. На вечір очікують збільшення обсягу споживання, тому обмеження посилять.

Як зрозуміти, скільки годин не буде світла за чергами

В Укренерго пояснили, як рахувати відключення світла за чергами. Споживачі кожної області поділені на 6 черг. Скільки застосовувати у всіх регіонах одночасно — визначає «Укренерго». Тривалість черги, яку чергу відключати саме зараз — вирішує Обленерго в кожному регіоні.

«Умовно, 1 черга графіків — 4 години обмежень за добу, 2 черги — 8 годин обмежень за добу, 3 черги — 12 годин обмежень за добу, 4 черги — 16 годин обмежень за добу. Але, як протягом доби розподілити це навантаження, розраховують Обленерго та формують відповідні графіки для кожного регіону», — пояснюють у компанії.

Імпорт та експорт

Імпорт проводився протягом доби з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Молдови загальним обсягом 29 844 МВт*год, з максимальною потужністю 1538 МВт. Експорту не було й не буде.

Ситуація в регіонах

  • На ранок залишаються знеструмленими 504 населених пункти.
  • Через бойові дії: є нові знеструмлення у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Сумській, Харківській, Херсонській і Чернігівській областях.
  • З технічних причин: знеструмлювалися споживачі у Волинській, Дніпропетровській, Запорізькій, Івано-Франківській, Сумській, Чернігівській областях.
  • Технічні причини відключень пов’язані із впливом спеки на високовольтне обладнання та лінії електропередачі, а також є наслідками бойових дій у прифронтових регіонах.
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук