Одна з найбільших голлівудських кіностудій Paramount змінить власника

Голлівудська кіностудія Paramount Pictures домовилися про злиття з кінокомпанією Skydance Media, як пише Reuters, це означає кінець епохи правління родини Редстоун у Paramount.

Угода відбуватиметься у два етапи. Спочатку Skydance та її партнери придбають National Amusements, компанію, що володіє контрольним пакетом акцій родини Редстоун у Paramount, за $2,4 млрд готівкою. Потім Skydance об’єднається з Paramount, запропонувавши акціонерам $4,5 млрд готівкою або акціями, а також додаткові $1,5 млрд на розвиток Paramount.

Об’єднання означає кінець епохи для Шарі Редстоун, батько якої, Самнер Редстоун, перетворив сімейну мережу автокінотеатрів на медіаімперію, що включала Paramount Pictures, телевізійну мережу CBS і кабельні канали Comedy Central, Nickelodeon і MTV.

Девід Еллісон, 41-річний син співзасновника Oracle Ларрі Еллісона, стане головою та виконавчим директором нового Paramount. Джефф Шелл, колишній генеральний директор NBCUniversal, обійме посаду президента.

Виклики для Paramount

Еллісону доведеться долати серйозні проблеми, адже індустрія розваг стрімко змінюється через потокові відеосервіси. Paramount втратила майже $17 млрд вартості з кінця 2019 року, оскільки її традиційний телевізійний бізнес занепадає швидше, ніж потоковий сервіс Paramount+ може принести прибуток.

Еллісон пообіцяв привнести «найкращі у своєму класі» технології та сучасну інфраструктуру для Paramount+ і безкоштовного потокового сервісу Pluto TV.

Угода відбулася після місяців переговорів, які, здавалося, зайшли в глухий кут, коли Редстон раптово припинила переговори 11 червня.

Зрештою, Skydance покращила свою пропозицію для родини щодо продажу National Amusements до $1,75 млрд. Також було посилено юридичний захист від можливих позовів акціонерів.

За умовами угоди, Skydance об’єднається з Paramount шляхом повного обміну акцій, оцінюючи Skydance у $4,75 млрд, створюючи компанію з вартістю підприємства $28 млрд.

Угода також надає Paramount 45 днів на пошук кращої пропозиції.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук