Переможницею першого у світі конкурсу «Міс ШІ» стала марокканська ШІ-активістка Кенза Лейлі

Fanvue World AI Creator Awards визначився з переможницею та віддав титул «Міс ШІ» Кенза Лейлі, яка поширює інформацію про марокканську культуру та захищає права жінок. Її створила Меріам Бесса з Касабланки, пише New York Post.

ШІ-модель Кенза Лейлі перемогла понад 1 500 комп’ютеризованих суперниць. Конкурсантки, які набрали найвищі бали в категоріях «краса», «технології» та «присутність у соціальних мережах», спершу потрапили в десятку фіналісток. 

Далі судівська колегія з людей та ШІ-інфлюенсерів обрала трійку фіналісток, серед яких також були француженка Лаліна Валіна, що має 117 000 підписників у Instagram, і португальська мандрівниця Олівія К.

Лаліна Валіна та Олівія К. Зображення з New York Post

Співзасновник конкурсу Вілл Монанж сказав, що нагородами хочуть відзначити досягнення творців, підвищити стандарти та сформувати позитивне майбутнє економіки, заснованої на створенні ШІ.

Впливова ШІ-інфлюенсерка Айтана Лопес, яка також оцінювала ШІ-конкурсанток, пояснила, чому обрали Кензу Лейлі. На її думку, представниця з Марокко мала «чудове обличчя і досягла високої якості в деталях, таких як руки, очі та одяг». За її словами, ретельна обробка та гіперреалізм були ключовими у виборі віртуальної переможниці. 

Кензі Лейлі. Зображення з New York Post

Творчиня Лейлі Меріам Бесса отримала головний приз $20 000. «Я дуже пишаюся тим, що отримала цю нагороду для Марокко!», — сказала вона.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук