Українці та бізнеси задонатили 300 млн грн для «Охматдиту» у спільному зборі UNITED24 та monobank

UPD: Станом на 10 липня на спільний збір UNITED24 та monobank задонатили 300 млн грн. До збору долучилися 320 тисяч українців із 55 країн. Збір закрили за 41 годину. Наразі банка розбита.

UNITED24 і monobank зібрали 250 млн грн на підтримку дитячої лікарні «Охматдит» у Києві. Про це повідомив співвласник mono Олег Гороховський.

  • Збір закрили за 22 години. До нього долучилися 250 000 людей/бізнесів.
  • Початкову ціль у 100 млн грн закрили за перші три години, однак після досягнення позначки збір вирішили продовжити. Свій внесок у збір також зробили IT-компанії, зокрема Netpeak Group (2 млн грн) Grammarly (20 млн грн), BetterMe (1 млн грн) та Galaktica (2 млн грн). Кількість українців, які долучилися до збору, перевищила 200 тисяч.
  • Під час збору виникли труднощі з банкою, яка, як написав Гороховський, «не витримала і зламалася». Однак трохи більше ніж за пів години її полагодили і збір відновився.

Питна вода, медична допомога і донати. Як бізнес допомагає оговтатися киянам після масованого обстрілу столиці

Аварійно-рятувальні роботи на території «Охматдиту» після російського ракетного удару завершили вранці 9 липня. Внаслідок атаки рф на цій локації двоє дорослих, зокрема лікарка «Охматдиту», загинули. По медичну допомогу звернулося 32 поранених, госпіталізували з травмами 8 дітей.

Ракета окупантів повністю зруйнувала корпус токсикології та пошкодила ще чотири. Постраждали 10 хірургічних відділень, п’ять онковідділень, два соматичні відділення, інтенсивна терапія, дві реанімації, операційні блоки, відділення радіології та променевої терапії, частина онкогематологічної лабораторії (єдиної в країні). Дітей евакуювали в інші лікарні столиці.

За даними СБУ, рф вдарила по «Охматдиту» ракетою Х-101, зокрема на місці атаки було знайдено уламок двигуна крилатої ракети саме цього типу. Згідно з висновком експертів, росіяни цілеспрямовано вдарили по дитячій лікарні.

Вранці 8 липня російські військові під час чергової масованої атаки по території України випустили понад 40 ракет різних типів. Під ударом опинилися Київ, Дніпро, Кривий Ріг, Словʼянськ, Краматорськ.

Наразі відомо про 31 загиблого та 117 постраждалих унаслідок російської ракетної атаки по столиці. У Дніпропетровській області загинули 11 осіб (із них 10 у Кривому Розі й одна у Дніпрі) та ще 64 людини постраждали.

9 липня оголосили Днем жалоби в Києві та Кривому Розі.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук